Sınıf İçi Proje Yönetimi ve PMP® Hazırlık Eğitimi

Covid-19 sebebiyle şuan için sadece canlı ve uzaktan eğitimlerimiz devam etmektedir. Normal şartlar altında sınıf içi eğitimlerimize devam edeceğiz. Bu doğrultuda ilk planlanan eğitim detaylarımız aşağıda açıklanmıştır. Sınıf içi eğitim detaylarımız hakkında bilgi almak ve tarihleri teyit etmek için lütfen bize ulaşınız.

Toplam 35 saatlik bir eğitimdir.

PMP® Sertifikasyon sınavı için gerekli olan 35 saatlik eğitim ön koşulunu sağlar.

Eğitimlerimiz 9:00-17:00 saatlerinde gerçekleşir.

İZGE olarak PMI® kayıtlı eğitimcisiyiz(REP ID:4492), dolayısıyla tüm eğitim materyallerimiz, süreçlerimiz ve eğitmenlerimiz PMI® tarafından kalite denetiminden geçmiştir.

Hizmet Kataloğumuza buradan IZGE_Egitim_Danismanlik_Katalog ulaşabilirsiniz.Ayrıca, katılımcılarımızın geri bildirimlerine katılımcı görüşleri bağlantısından, Sertifikasyon ve sertifikasyon sürecine dair sorularınızın cevaplarına sık sorulan sorular bağlantısından, Proje Yönetimi Bilgi Kütüphanemize de bilgi kütüphanemiz bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, katılımcılarımızın geri bildirimlerine https://www.izge.com.tr/egitim-cozumlerimiz/katilimci-gorusleri/  bağlantısından, eğitim verdiğimiz kurumların referanslarımıza https://izge.com.tr/hakkimizda/referanslarimiz/ bağlantısından,

2020 eğitim takvimimize https://izge.com.tr/egitimler/ bağlantısından,

PMBOK® v6 eğitimimizin 4.5 günü proje yönetimi metodolojisini anlatırız, interaktif bir eğitimdir, katılımcılarımız ile paylaşımlar yaparak konuları işleriz.Son yarım gün soru çözümüne ayrılmıştır. 1,5 saatlik dilimde 50 soruluk küçük bir deneme sınavı yaparız. Bu sayede anlatılan konuların ne kadar pekiştiği , kavrandığını değerlendirmiş oluruz.

Eğitim materyali olarak katılımcılarımıza ;

1-) Sunum kitapçığımızı,

2-) Proje yönetiminde kullanılan örnek şablonları,

3-) Softcopy olarak 200 soruluk soru setini,

4-) Online Udemy Eğitimlerimizin

Proje Yönetimi Entegrasyon,

Kapsam,

Zaman ve

Maliyet Modüllerini de erişim sağlanacaktır. (Udemy politikaları gereği bu erişim bir aylık olacaktır).

Eğitim ücretimize, eğitim hizmeti, materyaller ve ikramlarımız dahildir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz. +90- 312-227- 0157

 EnglishTürkçe