Çevrimiçi Canlı Proje Yönetimi ve PMP Hazırlık Eğitimi

Çevrimiçi Canlı Proje Yönetimi ve PMP Hazırlık Eğitimi

Proje yönetimini öğrenmek ve PMP Sertifikasyon sınavına hazırlanmak ve eğitim almak istiyorum ancak zaman bulamıyorum diyorsanız, bu eğitim tam da size göre!

 • 11 modülden oluşan UDEMY ortamındaki 16 saatlik  kayıtlı video, 
 • 11 saatlik okuma, vaka analizi, bireysel uygulama ve soru çözümlerine ek olarak,
 • haftada bir gün, toplam 5 hafta ve 10 saatten oluşan deneyimli hocalarımızla çevrimiçi seanslarla birlikte: 
 • Toplam 37 saatlik eğitim, PMP Sertifikasyon Sınavı için gereken önkoşulu da sağlamaktadır.

İlk eğitimimiz 5 Kasım 2019 tarihinde açılacaktır.

 

EĞİTİM YÖNTEMİ ve DETAYLAR:

 

 1.       Udemy üzerindeki kayıtlı eğitimlerimiz Türkçe anlatımlıdır.
 2.       Kayıtlı eğitime ek olarak tüm sunumlardan oluşan eğitim kitabı, proje yönetimi şablonlar kitapçığı da katılımcımıza  pdf olarak ulaştırılacaktır.
 3.       Dokümanlar katılımcılara tercih ettikleri dilde (Türkçe veya İngilizce) soft copy olarak ulaştırılacaktır. (Biz, orta ve üstü seviyede ingilizce bilgisi olan kişilerin sınavda temel dil olarak İngilizce’yi belirlemelerini öneririz. Sınav başvurusu sırasında dil olarakTürkçe’yi seçtiğinizde sorular karşınıza Türkçe çıkacaktır, ancak ekrandaki bir butona tıklayarak aynı sorunun İngilizcesini de görme imkanınız olacaktır. )
 4.   Eğitim programında, katılımcının kayıtlı UDEMY modüllerini tamamlaması için zaman verilecek, bu bu modüllere ilişkin karşılıklı değerlendirmeler de eğitmen ile birlikte, planlanmış bir zamanda belirlenen ortamda çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.
 5. Katılımcılarımızın kayıtlı eğitim modüllerine katılım, uygulamaları yapma ve hocalarımızla çevrimiçi seans programlarına buradan ulaşabilirsiniz. 
 6. Katılımcılarımızla tüm kayıtlı eğitim modülleri ve pdf dokümanları 5 Kasım tarihinde paylaşılmış olacak ve hocalarımızla gerçekleşecek çevrimiçi seanslar takip eden Salı gününden itibaren (5 Kasım) 5 hafta boyunca saat 20:30 – 22:30 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 7.   UDEMY üzerindeki kayıtlı eğitimler ömür boyu erişime açık olacaktır.

Yaklaşan Eğitimler

PAYLAŞ
EnglishTürkçe