Çevik (Agile) Proje Yönetimi PMI-ACP® Sertifikasyonu Tamamlama-Soru Çözme Eğitimi

– Canlı ve Uzaktan –

Eğitim Süresi: 1 gün – 7 Saat

Eğitimin düzenlenme şekli: Hem açık sınıf hem de kapalı (kurumsal) grup                                                                                                                                                                            

Kimler Katılmalı?

Çevik (Agile) Proje Yönetimine Giriş Eğitimini almış ve PMI-ACP® sınavı için 21 saatlik ön koşul eğitimini tamamlamak isteyen herkes. PMI-ACP® sınavına hazırlanan herkes.

Eğitim Dokümanları?

Her biri 120 sorudan oluşan 2 soru seti (Toplam 240 soru) eğitim dokümanları İngilizcedir.

Eğitim Kazanımları?

Eğitim Çevik (Agile) Proje Yönetimine Giriş Eğitimini tamamlama eğitimidir. Eğer PMI-ACP® sınavına girmeyi düşünüyorsanız eğitim ile beraber 21 saatlik ön koşul eğitimini tamamlamış ve soru çözümü ile bilgilerinizi pekiştirmiş olacaksınız.

Eğitim İçeriği?

  • Çevik prensipleri ve çevik zihin yapısı
  • Değer temelli iş / Değer temelli teslimat
  • Paydaş katılımının sağlanması
  • Ekip performansı
  • Adapte edilebilir planlama / değişim temelli planlama
  • Problemleri tespit etme ve çözme
  • Sürekli iyileştirme

İle edilen bilgiler ışığında soru çözümü gerçekleştirilecektir.

 

Katılımcı Görüşlerimiz

Kerem Tuna ÖZLÜ 

Hem eğlendik hem öğrendik. Eğitimlerinizde işin felsefesini verdiğiniz için içerik olarak değişiklikler olsa da değişimlere hemen adapte olabiliyoruz. Eğitmenimiz Dilek Hanım’a gelince bilgisi zaten derya deniz. Hem çok ilgili hem de birebir iletişim konusunda da desteğiniz eksik olmuyor. Son olarak online eğitimi çok güzel oturtmuşsunuz diye düşünüyorum. Pandemi sürecinden sonra bile bence online eğitimle devam etmelisiniz. İnsanlar işten çıkıp bir de bir yere gitmekle zaman kaybetmemesi adına online eğitimi çok daha yararlı buluyorum.

Elif ŞEKERCİ 

Gayet faydalı olduğunu düşünüyorum. Şirketimizde Agile proje yönetimi henüz uygulanmaya başlamadığı için merak ettiğim bir husustu ve kendi projemin belli alanlarında uygulamak istiyordum. Eğitimden edindiğim bilgilerle uygulayabileceğimi düşünüyorum.

Ağustos Katılımcısı

Etkin ve etkileşimli bir ortamdı. Materyal ve soru çözümü gayet yeterliydi. Dilek hocamızın yetkinliği gayet güzeldi yeni kazanımlar sağladı bizlere.

Daha önceden PMP® sertifikasını duymuştum fakat eğitimle beraber ACP® sertifikasının var olduğunu öğrendim. Bu süreçten sonra sertifika için sınava hazırlanmayı düşünüyorum.

EnglishTürkçe