Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi

  • Nisan 11 – 25, 2020
  • 35 saat (Ön koşulu sağlar)
  • +90- 312-227-0157

COVİD-19 sebebiyle tüm dünyada ve Türkiye’de olağan dışı zamanlar yaşıyoruz.

Yaşama ve çalışma şekillerimiz değişiyor.

Bu süreçte önceliğimiz sizsiniz.

Önümüzdeki ilk canlı – uzaktan eğitimimiz 11 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir, gün ve saat bilgileri daha sonra paylaşılacaktır.

İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz.  Eğitiminiz ve sınava hazırlık programınızı düzenlerken  PMP® Sınav değişikliğinin 2 Ocak 2021’e ertelediği bilgisi önemli olacaktır.

Bu sebeple İZGE olarak sizlerle eğitimlerimizi uzaktan ve gerçek zamanlı gerçekleştirme kararı aldık.

Uzaktan eğitimlerimiz Zoom Platformu  üzerinden gerçekleşmektedir.  Bu platform üzerinden, interaktif bir şekilde eğitmenimizin paylaşımlarını dinleyecek ve anlık sözlü ve yazılı sorularınızı yöneltebileceksiniz.

Eğitimlerimiz toplam 35 saattir. (PMI®’ın, sınav için ön koşul olan 35 saatlik eğitimi sağlamaktadır.)

Sertifikasyon ve sertifikasyon sürecine dair sorularınızın cevaplarına https://www.izge.com.tr/egitim-cozumlerimiz/sik-sorulan-sorular/ bağlantısından,

Proje Yönetimi Bilgi Kütüphanemize https://www.izge.com.tr/proje-yonetimi-bilgi-kutuphanesi/  bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Eğitim materyali olarak sizlerle;

1.Sunum kitapçıklarımızı (PMBOK V6’ya göre düzenlenmiş, güncel ve İngilizce PDF)

2.Proje yönetiminde kullanılan örnek şablonları(PDF olarak)

3.200 soruluk çalışma seti (PDF olarak) ve kaydınız gerçekleştikten sonra paylaşılacaktır.

4.50 soruluk eğitim sonu sınavı (PDF olarak) eğitim tamamlandıktan sonra paylaşılacaktır. Bireysel olarak max 1,5 saat zaman diliminde uygulayarak, cevapları bizlerle paylaştığınızda cevap anahtarı ve sınav değerlendirmeniz sizlere ulaştırılacaktır.

5.Udemy üzerinde yayında olan eğitimlerimizden Entegrasyon, Kapsam, Zaman ve Maliyet Yönetimine dair konu anlatım videolarına bir ay süreyle eğitim sonrasında paylaşılacak kuponlar üzerinden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.

6. Eğitim sonu video kaydı paylaşımı olacaktır. (Eğitim esnasında yaşanması muhtemel ses-görüntü performans sıkıntılarında video kaydı durdurulacaktır. Katılımcılarımızın, paylaşılacak video kaydını hiç bir üçüncü tarafla ve sosyal medya kanallarında paylaşmayacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.)

 

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz. +90- 312-227- 0157

PAYLAŞ
2020-4-11 09:00 2020-4-25 17:00 Avrupa/ Londra Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi COVİD-19 sebebiyle tüm dünyada ve Türkiye’de olağan dışı zamanlar yaşıyoruz. Yaşama ve çalışma şekillerimiz değişiyor. Bu süreçte önceliğimiz sizsiniz. Önümüzdeki ilk canlı – uzaktan eğitimimiz 11 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir, gün ve saat bilgileri daha sonra paylaşılacaktır. İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz.  Eğitiminiz ve sınava hazırlık programınızı düzenlerken  PMP® Sınav Belirtilmemiş
etkinliği takvime kaydet
geçmiş etkinlik
1
EnglishTürkçe