Canlı Uzaktan – PMI® Yaklaşımları ile İş Analizi ve PMI-PBA® Hazırlık Eğitimi

 • 2 Ekim 2021 - 10 Ekim 2021
 • 35 saat (Ön koşulu sağlar)
 • Canlı ve Uzaktan
 • +90- 312-227-0157

İş Analistliği eğitimimiz 2-3-5-7-9-10 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

İş Analizi konusunda, sağladığımız 35 saatlik eğitimimiz:

Stratejik yönetimden başlayarak, kurumsal işlerinizin biçimlendirilmesi ve değer önermelerinin oluşturulması ve projeler özelinde de hem değer önermesi hem de gereksinimlerin yönetilmesinde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kavuşarak işlerinizi en üst seviyeye taşımanıza destek olacaktır.

“The PMI Guide to Business Analysis” uyumlu 5 günlük ve toplam 35 saatlik interaktif eğitimimiz ile, PMI®’ın PMI-PBA® sınavını almak için gerekli kıldığı ön koşulu sağlamanın yanı sıra, elde edilen bilgilerin pratikte uygulanarak proje iş analizi süreçlerinin iyileştirilmesi ve gereksinim belirleme faaliyetlerinin kalitesinin yükseltilmesi sağlanır. Eğitim içeriği PMI-PBA ® Sertifikasyonu içeriğiyle uyumlu olmakla birlikte, IIBA® CBAP® ve CCBA® Sertifikasyonuna yönelik temel bilgiyi edinmenizi de sağlamaktadır.

“Temel İş Analizi Eğitimi” alan katılımcılar, PMI® Yaklaşımı ile İş Analizi ve PMI-PBA® Hazırlık Eğitiminin son 3 gününe katılım ile sertifikasyon sınavına hazırlık eğitimini tamamlamış olurlar.

Eğitim boyunca takip edeceğimiz yaklaşık 150 sayfalık sunum, 130 soruluk set, bireysel çalışma yönerge ve şablonları eğitim materyallerimizi oluşturmaktadır.

Neden İş Analizi?

 • Bu bilgiler, sizin, tüm ekibinizin ve müşterilerinizin iş gereksinimleri açısından aynı dili konuşmanızı sağlar.
 • Edinilen bilgiler uygulandığında, proje iş analizi süreçleri iyileşir ve gereksinim belirleme faaliyetlerinin kalitesi yükselir.
 • Güçlü bir iş analisti bir projeyi başarısızlıktan kurtarabilir.
 • Başarılı bir iş analisti ile kurumunuz iş değeri yaratma ve başarılı çıktılar elde etmede üstün performanslar sergileyebilir, bu sayede rekabet avantajı elde edilebilir.
 • İş analizi etkili şekilde uygulandığında ve proje ve programlarda yürütüldüğünde, gerçek “Değere” odaklanarak yüksek kaliteli gereksinimler üretilir; paydaşların ilgili sağlanabilir; ortaya çıkan çözüm amaçlanan değeri sağlar; ve projelerin zamanında, kapsam dahilinde ve bütçe dahilinde teslim edilmesi daha olasıdır.
 • Oldukça olgunlaşmış kurumlarda iş analizi uzmanları zamanlarının %83’ünü proje ve programlara iş analizi yöntemlerini uygulayarak geçiriyor.
 • Proje ihtiyaçlarına, değişikliklere atik ve yerinde cevap verebilir duruma gelmenize yardımcı olur.

Projelerinizde israf oranını azaltmak ve proje başarınızı arttırmada, iş analizi yaklaşımların ve hibrit yöntemlerin kullanilmasinin ve dijitalleşmenin devreye alinmasinin israfi ne kadar azalttiği ve projeleri ne kadar etkin hale getirdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

PAYLAŞ
2021-10-2 09:30 2021-10-10 17:00 Avrupa/ Londra Canlı Uzaktan – PMI® Yaklaşımları ile İş Analizi ve PMI-PBA® Hazırlık Eğitimi İş Analistliği eğitimimiz 2-3-5-7-9-10 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecektir. İş Analizi konusunda, sağladığımız 35 saatlik eğitimimiz: Stratejik yönetimden başlayarak, kurumsal işlerinizin biçimlendirilmesi ve değer önermelerinin oluşturulması ve projeler özelinde de hem değer önermesi hem de gereksinimlerin yönetilmesinde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kavuşarak işlerinizi en üst seviyeye taşımanıza destek olacaktır. “The PMI Guide to Business Analysis” uyumlu 5 günlük Canlı ve Uzaktan
etkinliği takvime kaydet

kayıt yap

*Tüm alanlar zorunludur
Bu etkinliğe daha önce katıldınız.
EnglishTürkçe