Canlı Uzaktan – PMI® Yaklaşımları ile Temel İş Analizi Eğitimi

 • 2 Ekim 2021 - 3 Ekim 2021
 • 14 Saat
 • Canlı ve Uzaktan
 • +90- 312-227-0157

İş Analistliği eğitimimiz 2-3 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

İş Analizi konusunda, sağladığımız 14 saatlik eğitimimiz:

Stratejik yönetimden başlayarak, kurumsal işlerinizin biçimlendirilmesi ve değer önermelerinin oluşturulması ve projeler özelinde de hem değer önermesi hem de gereksinimlerin yönetilmesinde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kavuşarak işlerinizi en üst seviyeye taşımanıza destek olacaktır.

PMI® tarafından tanımlanmış “The PMI Guide to Business Analysis” içeriğine sahip güncel evrensel iş analizi yaklaşım – araç teknik ve yöntemleri öğrenilmiş ve PMI® tarafından düzenlenen PMI-PBA® sertifikası ön koşulu olan 35 saatlik profesyonel gelişim ve eğitim gereksiniminin 14 saati tamamlanmış olmaktadır. Eğitim içeriği PMI-PBA ® Sertifikasyonu içeriğiyle uyumlu olmakla birlikte, IIBA® CBAP® ve CCBA® Sertifikasyonuna yönelik temel bilgiyi edinmenizi de sağlamaktadır.

Eğitim bünyesinde katılımcılara eğitimde kullanılan sunumlar sağlanacaktır. Dilerseniz bu eğitimimizi sertifikasyon eğitimine tamamlayabilirsiniz.

Neden İş Analizi?

 • Bu bilgiler, sizin, tüm ekibinizin ve müşterilerinizin iş gereksinimleri açısından aynı dili konuşmanızı sağlar.
 • Edinilen bilgiler uygulandığında, proje iş analizi süreçleri iyileşir ve gereksinim belirleme faaliyetlerinin kalitesi yükselir.
 • Güçlü bir iş analisti bir projeyi başarısızlıktan kurtarabilir.
 • Başarılı bir iş analisti ile kurumunuz iş değeri yaratma ve başarılı çıktılar elde etmede üstün performanslar sergileyebilir, bu sayede rekabet avantajı elde edilebilir.
 • İş analizi etkili şekilde uygulandığında ve proje ve programlarda yürütüldüğünde, gerçek “Değere” odaklanarak yüksek kaliteli gereksinimler üretilir; paydaşların ilgili sağlanabilir; ortaya çıkan çözüm amaçlanan değeri sağlar; ve projelerin zamanında, kapsam dahilinde ve bütçe dahilinde teslim edilmesi daha olasıdır.
 • Oldukça olgunlaşmış kurumlarda iş analizi uzmanları zamanlarının %83’ünü proje ve programlara iş analizi yöntemlerini uygulayarak geçiriyor.
 • Proje ihtiyaçlarına, değişikliklere atik ve yerinde cevap verebilir duruma gelmenize yardımcı olur.
 • Projelerinizde israf oranını azaltmak ve proje başarınızı arttırmada, iş analizi yaklaşımların ve hibrit yöntemlerin kullanılmasının ve dijitalleşmenin devreye alınmasının israfı ne kadar azalttığı ve projeleri ne kadar etkin hale getirdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

 

PAYLAŞ
2021-10-2 09:30 2021-10-3 17:00 Avrupa/ Londra Canlı Uzaktan – PMI® Yaklaşımları ile Temel İş Analizi Eğitimi İş Analistliği eğitimimiz 2-3 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecektir. İş Analizi konusunda, sağladığımız 14 saatlik eğitimimiz: Stratejik yönetimden başlayarak, kurumsal işlerinizin biçimlendirilmesi ve değer önermelerinin oluşturulması ve projeler özelinde de hem değer önermesi hem de gereksinimlerin yönetilmesinde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kavuşarak işlerinizi en üst seviyeye taşımanıza destek olacaktır. PMI® tarafından tanımlanmış “The PMI Guide to Business Analysis” Canlı ve Uzaktan
etkinliği takvime kaydet

kayıt yap

*Tüm alanlar zorunludur
Bu etkinliğe daha önce katıldınız.
EnglishTürkçe