Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi

  • 4 Aralık 2021 - 19 Aralık 2021
  • 42 saat (Ön koşulu sağlar)
  • Canlı ve Uzaktan
  • +90- 312-227-0157

Önümüzdeki canlı – uzaktan eğitimimiz 4-5-11-12-18-19 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz. 2 Ocak 2021 tarihinde PMI®’ın yapılan sınav değişikliği kapsamında değişikliğe göre düzenlenmiş yeni içerikli eğitimlerimiz ile karşınızdayız! Toplamda 42 saat 6 gün sürecek yeni içerikli eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Uzaktan eğitimlerimiz Zoom Platformu  üzerinden gerçekleşmektedir.  Bu platform üzerinden, interaktif bir şekilde eğitmenimizin paylaşımlarını dinleyecek ve anlık sözlü ve yazılı sorularınızı yöneltebileceksiniz.

Eğitimlerimiz toplam 42 saattir. (PMI®’ın, sınav için ön koşul olan 35 saatlik eğitimi sağlamaktadır.)

Sertifikasyon ve sertifikasyon sürecine dair sorularınızın cevaplarına https://www.izge.com.tr/egitim-cozumlerimiz/sik-sorulan-sorular/ bağlantısından,

Proje Yönetimi Bilgi Kütüphanemize https://www.izge.com.tr/proje-yonetimi-bilgi-kutuphanesi/  bağlantısından ulaşabilirsiniz.

PMP® Sınavı Yeni İçeriği

2 Ocak 2021 tarihinden itibaren PMP® sertifikasyon sınavı içeriği değişmektedir. Eğitimlerimiz yeni sınav değişikliğine uygun ve PMI® tarafından hazırlanmış eğitim içeriğine göre gerçekleşmektedir.

Sınav sistemindeki temel değişiklikler;

Sorular 3 temel alan kapsamında olacaktır. Alanlar ve soru ağırlıkları: İnsanlar – People %42, Süreçler – Process %50, İş çevresi – Business Environment %8.

Geleneksel proje ömür döngülerinin yanında %50 ağırlıklı olarak agile ve hibrit ömür döngülerine dair sorular yer alacaktır.

İnsan odaklı yaklaşım, liderlik, otonom ekipler ön planda olacaktır.

Çevik yönetime dair teknikler yer alacaktır.

Süreçlerden ziyade ilke odaklı bir yaklaşımla ilerleniyor olacaktır (Process versus Principles)

Eğitim materyali olarak sizlerle;

Toplam eğitim materyalleri:

1. PMI® tarafından;

  • Doğrudan sağlanan içerik ve materyal (katılımcı el kitabı – proje yönetimi şablonları vs.) dili İngilizce’dir. Katılımcılar kendilerine ulaştırılacak erişim kodları ile PMI® yönetimindeki platform üzerinden materyallere erişecektir.

2. İZGE tarafından;

  • Klasik ve Çevik Temel Proje Yönetimi Eğitim içerik sunumu
  • 1000 soruluk yeni sisteme göre geliştirilmiş soru seti (Sorular eğitim platformu üzerinden paylaşılacak olup 4 ay süreyle erişim aktivasyonu bulunacaktır.)
  • İçeriği PMI®’dan sağlanan ve sadece ATP’ler ile paylaşılan ve İZGE tarafından gözden geçirilen 300 soruluk çözümlü soru seti

Eğitim sonunda katılım e-sertifikalarınız tarafımızca düzenlenecektir.

Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

PAYLAŞ
2021-12-4 09:00 2021-12-19 17:00 Avrupa/ Londra Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi Önümüzdeki canlı – uzaktan eğitimimiz 4-5-11-12-18-19 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz. 2 Ocak 2021 tarihinde PMI®’ın yapılan sınav değişikliği kapsamında değişikliğe göre düzenlenmiş yeni içerikli eğitimlerimiz ile karşınızdayız! Toplamda 42 saat 6 gün sürecek yeni içerikli eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın! Uzaktan Canlı ve Uzaktan
etkinliği takvime kaydet

kayıt yap

*Tüm alanlar zorunludur
Bu etkinliğe daha önce katıldınız.
EnglishTürkçe