Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi

Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi

  • Eylül 12 – 26, 2020
  • 35 saat (Ön koşulu sağlar)
  • Canlı ve Uzaktan
  • +90- 312-227-0157

Önümüzdeki canlı – uzaktan eğitimimiz 12-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Hafta sonları 10:00 – 17:00 saatlerinde, toplam 6 gün (35 saat)  gerçekleştirilecektir.  Eğitimin ilk iki gününden sonra, katılımcılarımız, hafta içinde de uygunluk bildirirse eğitim günlerini hafta içine akşam saatleri de dikkate alınarak birlikte planlanmaktadır. 

İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz.  Eğitiminiz ve sınava hazırlık programınızı düzenlerken  PMP® Sınav değişikliğinin 2 Ocak 2021’e ertelediği bilgisi önemli olacaktır.

Bu sebeple İZGE olarak sizlerle eğitimlerimizi uzaktan ve gerçek zamanlı gerçekleştirme kararı aldık.

Uzaktan eğitimlerimiz Zoom Platformu  üzerinden gerçekleşmektedir.  Bu platform üzerinden, interaktif bir şekilde eğitmenimizin paylaşımlarını dinleyecek ve anlık sözlü ve yazılı sorularınızı yöneltebileceksiniz.

Eğitimlerimiz toplam 35 saattir. (PMI®’ın, sınav için ön koşul olan 35 saatlik eğitimi sağlamaktadır.)

Sertifikasyon ve sertifikasyon sürecine dair sorularınızın cevaplarına https://www.izge.com.tr/egitim-cozumlerimiz/sik-sorulan-sorular/ bağlantısından,

Proje Yönetimi Bilgi Kütüphanemize https://www.izge.com.tr/proje-yonetimi-bilgi-kutuphanesi/  bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Eğitim materyali olarak sizlerle;

1.Sunum kitapçıklarımızı (PMBOK V6’ya göre düzenlenmiş, güncel ve İngilizce PDF)

2.Proje yönetiminde kullanılan örnek şablonları(PDF olarak)

3.200 soruluk çalışma seti (PDF olarak) ve kaydınız gerçekleştikten sonra paylaşılacaktır.

4.50 soruluk eğitim sonu sınavı (PDF olarak) eğitim tamamlandıktan sonra paylaşılacaktır. Bireysel olarak max 1,5 saat zaman diliminde uygulayarak, cevapları bizlerle paylaştığınızda cevap anahtarı ve sınav değerlendirmeniz sizlere ulaştırılacaktır.

5.Udemy üzerinde yayında olan eğitimlerimizden Entegrasyon, Kapsam, Zaman ve Maliyet Yönetimine dair konu anlatım videolarına bir ay süreyle eğitim sonrasında paylaşılacak kuponlar üzerinden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.

6. Eğitim sonu video kaydı paylaşımı olacaktır. (Eğitim esnasında yaşanması muhtemel ses-görüntü performans sıkıntılarında video kaydı durdurulacaktır. Katılımcılarımızın, paylaşılacak video kaydını hiç bir üçüncü tarafla ve sosyal medya kanallarında paylaşmayacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.)

 

Eğitim sonunda katılım e-sertifikalarınız tarafımızca düzenlenecektir.

 

Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

PAYLAŞ
2020-9-12 10:00 2020-9-26 17:00 Avrupa/ Londra Canlı ve Uzaktan – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi Önümüzdeki canlı – uzaktan eğitimimiz 12-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Hafta sonları 10:00 – 17:00 saatlerinde, toplam 6 gün (35 saat)  gerçekleştirilecektir.  Eğitimin ilk iki gününden sonra, katılımcılarımız, hafta içinde de uygunluk bildirirse eğitim günlerini hafta içine akşam saatleri de dikkate alınarak birlikte planlanmaktadır.  İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz.  Eğitiminiz ve sınava hazırlık programınızı Canlı ve Uzaktan
etkinliği takvime kaydet
geçmiş etkinlik
0
EnglishTürkçe