Canlı ve Uzaktan – Çevik (Agile) Proje Yönetimi ve PMI-ACP® Hazırlık Eğitimi

  • 23 Ekim 2021 - 27 Ekim 2021
  • 21 saat (Ön koşulu sağlar)
  • Canlı ve Uzaktan
  • +90- 312-227-0157

Önümüzdeki canlı – uzaktan Çevik (Agile) Proje Yönetimi ve PMI-ACP® Hazırlık eğitimimiz 23-24-25-27 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleşecektir.

Çevik Proje Yönetimi konusunda, sağladığımız 21 saatlik eğitimimiz:

3 günlük ve toplam 21 saatlik eğitimle, PMI®’ın ACP® (Agile Certified Practitioner) sınavını almak için gerekli kıldığı ön koşulu sağlamanın yanı sıra, kısa döngüler ile proje yönetimi yaparak, değişikliklerin projeye yansıtılması, paydaşların dahil edilmesi, gereksinimlerin kısa döngüler ile ürün veya hizmete eklenmesini, çaba ve zaman kaybını engelleyerek, rekabet hızımızı artırmakla ilgili bilgi ve teknikler yer almaktadır.

Eğitimde, genel çevik yaklaşımları ile, PMI-ACP® (Agile Certified Practitioner) sertifikasyon sınav hazırlık içeriği ile birlikte ele alınır. Bu eğitim Scrum Institute™ PSM I ve PSM II sınavı hazırlığı için gereken ön bilgi ve içeriği de sağlamaktadır.

“Temel Çevik (Agile) Proje Yönetimi Eğitimi” alan katılımcılar için PMI® Yaklaşımı ile Çevik(Agile) Proje Yönetimi ve PMI-ACP® Hazırlık Eğitiminin son gününe katılım ile sertifikasyon sınavına hazırlık eğitimini tamamlamış olurlar.

Eğitim bünyesinde katılımcılara eğitimde kullanılan sunumlar ve her biri 120 sorudan oluşan 2 soru setine sağlanacaktır ve eğitmenle örnek soru çözümleri gerçekleşecektir.

Neden Çevik (Agile)?

  • Eğitim ile edineceğiniz bilgiler, sizin, tüm takımınızın ve müşterilerinizin iş gereksinimleri açısından aynı dili konuşmasını, ortak paydada buluşmanızı ve bunu sürekli yapabilmenizi sağlar.
  • Müşterinin tam merkeze konumlandığı yeni dönemde, kısa döngüler ile proje yönetimi yaparak değişen koşullara atik, beklentiyle uyumlu ve yenilikçi bir şekilde cevap verebilme yeteneğinizi geliştirir/ hızla aksiyon alma kapasitenizi arttırır.
  • Proje gereksinimlerinin kısa döngüler ile ürün veya hizmete eklenmesi, çaba ve zaman kaybını engelleyerek, rekabet hızınızın da artmasını sağlar.
  • Projelerinizde israf oranını azaltmada ve proje başarınızı arttırmada,çevik yaklaşımların ve hibrit yöntemlerin kullanılmasının ve dijitalleşmenin devreye alınmasının israfı ne kadar azalttığı ve projeleri ne kadar etkin hale getirdiği kaçınılmaz bir gerçektir
PAYLAŞ
2021-10-23 09:30 2021-10-27 17:00 Avrupa/ Londra Canlı ve Uzaktan – Çevik (Agile) Proje Yönetimi ve PMI-ACP® Hazırlık Eğitimi Önümüzdeki canlı – uzaktan Çevik (Agile) Proje Yönetimi ve PMI-ACP® Hazırlık eğitimimiz 23-24-25-27 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleşecektir. Çevik Proje Yönetimi konusunda, sağladığımız 21 saatlik eğitimimiz: 3 günlük ve toplam 21 saatlik eğitimle, PMI®’ın ACP® (Agile Certified Practitioner) sınavını almak için gerekli kıldığı ön koşulu sağlamanın yanı sıra, kısa döngüler ile proje yönetimi yaparak, değişikliklerin projeye Canlı ve Uzaktan
etkinliği takvime kaydet

kayıt yap

*Tüm alanlar zorunludur
Bu etkinliğe daha önce katıldınız.
EnglishTürkçe