Canlı Uzaktan – Çevik (Agile) Proje Yönetimine Giriş Eğitimi

  • Temmuz 3 – 4, 2021
  • Canlı ve Uzaktan
  • +90- 312-227-0157

Önümüzdeki canlı – uzaktan Çevik (Agile) Proje Yönetimine Giriş eğitimimiz 3-4 Temmuz 2021 tarihlerinde gerçekleşecektir.

Çevik Proje Yönetimi konusunda, sağladığımız 14 saatlik eğitimimiz:

Eğitimimiz, çevik proje yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz bilgi, teknik ve uygulamaları sağlayarak, çevik uygulayabilecek duruma gelmenizi ve “çevik olma” yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır. Projelerde israfı azaltmanın yegane yolu “değer”e odaklanmaktır. Bu bağlamda takım işbirliği ve “çevik” olmanın getirdiği rekabet avantajları, gereksinimleri doğru önceliklendirip müşteri ihtiyaçlarına “atik” cevap verebilmenize destek olacaktır.

2 günlük ve toplam 14 saatlik eğitim aynı zamanda PMI®’ın PMI-ACP® (Agile Certified Practitioner) sertifikasyon sınavı için ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi ve sertifikasyonun 21 saatlik eğitim ön koşulunun 14 saatini karşılamaktadır.  Bu eğitim Scrum Institute™ PSM I ve PSM II sınavı hazırlığı için gereken ön bilgi ve içeriği de sağlamaktadır.

Eğitim bünyesinde katılımcılara eğitimde kullanılan sunumlar sağlanacaktır. Dilerseniz bu eğitimimizi sertifikasyon eğitimine tamamlayabilirsiniz.

Neden Çevik (Agile)?

  • Eğitim ile edineceğiniz bilgiler, sizin, tüm takımınızın ve müşterilerinizin iş gereksinimleri açısından aynı dili konuşmasını, ortak paydada buluşmanızı ve bunu sürekli yapabilmenizi sağlar.
  • Müşterinin tam merkeze konumlandığı yeni dönemde, kısa döngüler ile proje yönetimi yaparak değişen koşullara atik, beklentiyle uyumlu ve yenilikçi bir şekilde cevap verebilme yeteneğinizi geliştirir/ hızla aksiyon alma kapasitenizi arttırır.
  • Proje gereksinimlerinin kısa döngüler ile ürün veya hizmete eklenmesi, çaba ve zaman kaybını engelleyerek, rekabet hızınızın da artmasını sağlar.
  • Projelerinizde israf oranını azaltmada ve proje başarınızı arttırmada,çevik yaklaşımların ve hibrit yöntemlerin kullanılmasının ve dijitalleşmenin devreye alınmasının israfı ne kadar azalttığı ve projeleri ne kadar etkin hale getirdiği kaçınılmaz bir gerçektir.
PAYLAŞ
2021-7-3 2021-7-4 Avrupa/ Londra Canlı Uzaktan – Çevik (Agile) Proje Yönetimine Giriş Eğitimi Önümüzdeki canlı – uzaktan Çevik (Agile) Proje Yönetimine Giriş eğitimimiz 3-4 Temmuz 2021 tarihlerinde gerçekleşecektir. Çevik Proje Yönetimi konusunda, sağladığımız 14 saatlik eğitimimiz: Eğitimimiz, çevik proje yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz bilgi, teknik ve uygulamaları sağlayarak, çevik uygulayabilecek duruma gelmenizi ve “çevik olma” yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır. Projelerde israfı azaltmanın yegane yolu “değer”e odaklanmaktır. Bu bağlamda takım Canlı ve Uzaktan
etkinliği takvime kaydet
geçmiş etkinlik
0
EnglishTürkçe