Canlı ve Uzaktan – İş Analistliği(BA) –PMI Standartlarıyla PMI-PBA Ve İş Analistliği Eğitimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Canlı ve Uzaktan – İş Analistliği(BA) –
PMI Standartlarıyla PMI-PBA Ve İş Analistliği Eğitimi

17 Ekim @ 08:00 - 25 Ekim @ 17:00

İZGE olarak bu süreçte  Eğitimlerimizi canlı – uzaktan platformlar üzerinden devam ettiriyoruz.

Uzaktan eğitimlerimiz Zoom üzerinden gerçekleşmektedir.  Bu platform üzerinden, interaktif bir şekilde eğitmenimizin paylaşımlarını dinleyecek ve anlık sözlü ve yazılı sorularınızı yöneltebileceksiniz.

Önümüzdeki ilk canlı – uzaktan İş Analistliği eğitimimiz  17 – 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitimimiz siz katılımcılarımızın hafta içi uygunluk bildirmesi durumunda hafta içi de gerçekleştirilebilecektir.

Eğitim Programı ve Diğer Detaylar için Tıklayın!

Alınacak eğitim ile,

• PMI® tarafından tanımlanmış “The PMI Guide to Business Analysis” içeriğine sahip güncel evrensel iş analizi metodolojisi öğrenilir,

• İş Analizi alanında PMI® tarafından düzenlenen PMI-PBA® sertifikaları ön koşulu olan profesyonel gelişim ve eğitim gereksinimini sağlanır,

• Elde edilen bilgileri kurumunuzda uygulayarak proje iş analizi süreçlerinin iyileştirilmesi ve gereksinim belirleme faaliyetlerinin kalitesinin yükseltilmesi sağlanır.

Sizin ve tüm ekibinizin, müşterilerinizin aynı dili konuşmasını sağlar. Eğitimde öğrendiklerinizi PMI-PBA® sertifikası ile taçlandırıp, potansiyelinizi daha da artırabilirsiniz.

Eğitimimiz 30 saat sınıf içi eğitim ve 5 saat bireysel çalışma (self-study) olmak üzere toplam 35 saatlik PMI-PBA® sertifikasyon sınavı ön koşulu sağlamaktadır. Aynı zamanda IIBA® CBAP® ve CCBA® sertifikasyonları kapsamında ön koşul olan eğitime karşılık gelmektedir.

Kayıt ve Sorularınız için Bize Ulaşın!

Detaylar

Başlangıç:
17 Ekim @ 08:00
Bitiş:
25 Ekim @ 17:00
Etkinlik Kategori:
EnglishTürkçe