Bir seferde doğru iş için İZGE

0

Toplam Modül Sayısı

0

Toplam Öğrenci Sayısı

0

Dakikalık Eğitim Verildi

0

Eğitmen Puanı

“Proje Yönetimi Eğitimi” eğitimlerimizi takip ediyor ama örgün eğitime zaman ayıramıyor musunuz? O zaman kayıtlı (çevrim dışı) eğitimlerimiz size göre.

Peki kayıtlı (çevrim dışı) proje yönetimi eğitimi size ne fayda sağlar?

  • Dünya’nın her yerinden erişim.
  • 30 gün içinde iade etme seçeneği.
  • Eğitimciye kolaylıkla soru sorma rahatlığı.
  • PMI®’ın CAPM® sertifikası için belirlediği ön koşul olan 23 saatlik eğitimi sağlaması.
  • Eğitim içerisinde uygulamaya yönelik egzersizler.
  • CAPM® sertifikası başvurusunda kullanabileceğiniz katılım belgesine sahip olmak.

Kayıtlı (Çevrim Dışı) Eğitimlerimize Udemy üzerinden erişebilirsiniz.

Proje Yönetimi EğitimiBizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Kayıtlı (Çevrim Dışı) Eğitim İçeriği;

PMBOK V6 İçeriği ile Süreç Temelli Proje Yönetimi Eğitimimiz 11 modülden oluşmaktadır. Tüm modülleri tamamlayan katılımcılarımız CAPM sınavı için ön koşul olan 23 saatlik eğitimi tamamlamış olurlar.

1- Proje Çerçevesi

2-Proje Entegrasyon Yönetimi

3-Proje Kapsam Yönetimi

4-Proje Zaman Yönetimi

5-Proje Maliyet Yönetimi

6-Proje Kalite Yönetimi

7-Proje Kaynak Yönetimi

8-Proje İletişim Yönetimi

9-Proje Risk Yönetimi

10-Proje Tedarik Yönetimi

11-Proje Paydaş Yönetimi

CAPM® sertifikası hakkında;

Proje yönetimi alanında yeterli tecrübeniz yoksa ve gelecekte bu alanda ilerlemek istiyorsanız genç proje yöneticileri için PMI®’ın sağladığı CAPM® sertifikasına başvurabilirsiniz. CAPM® sertifikasyon sınavı gereklilikleri https://www.pmi.org/certifications/certified-associate-capm linkinden inceleyebilirsiniz. 150 soruluk sınav, 3 saat sürmektedir.

Neden CAPM® Sertifikasyonuna Sahip Olmalısınız?

PMP® sertifikası, CAPM® sertifikası ile karşılaştırıldığında çok daha fazla deneyimi öne çıkartırken, CAPM®, proje yönetimi dünyasına yeni adım atacaklara önemli bir başlangıç sağlamaktadır. Sertifika ile proje yönetimi alanında tüm dünya ile aynı dili konuşmaya başlarken, süreç tabanlı proje yönetimi bilginizde olgunluk seviyenizi bir hayli arttıracaktır.

CAPM® sertifikası son 5 yıl içerisinde önemli bir ivme ile artmaktadır, dünyadaki CAPM® sertifika sahibi 2017 yılında 30.000+ iken, 2021 yılında 55.000+ olmuştur. Bu artışta, PMP® sertifikasının bir üst seviye deneyim gereksinimine doğru evrilmesi ve temel proje yönetimi profesyoneli bilgisinin CAPM® sertifikası ile sağlanabilir olması önemli rol sahibidir.  Daha önce CAPM® sertifikası geçerliliği alınan tarihten itibaren 5 yılın sonunda yenilenemez bir şekilde sona eriyorken, sertifika sahipleri son güncelleme ile birlikte sertifika edinildikten sonra 3 yıl içerisinde 15 PDU toplayarak sertifika geçerlilik sürelerini uzatabilmektedir. Bu durum sertifikanın önemini arttırmaktadır.

EnglishTürkçe