Proje Yönetimi – İstanbul – 1. Hafta – PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Proje Yönetimi – İstanbul – 1. Hafta –
PMI® Standartlarıyla Proje Yönetimi Ve PMP® Hazırlık Eğitimi

11 Ocak @ 09:01 - 12 Ocak @ 18:00

Eğitim programı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Toplam 35 saatlik bir eğitimdir. PMP® Sertifikasyon sınavı için gerekli olan 35 saatlik eğitim ön koşulunu sağlar. Eğitimlerimiz 9:00-17:00 saatlerinde gerçekleşir. Eğitim yerimiz Maslak Sun Plaza’dır. İZGE olarak PMI kayıtlı eğitimcisiyiz(REP ID:4492), dolayısıyla tüm eğitim materyallerimiz, süreçlerimiz ve eğitmenlerimiz PMI tarafından kalite denetiminden geçmiştir.

Hizmet Kataloğumuza buradan IZGE_Egitim_Danismanlik_Katalog ulaşabilirsiniz.. Ayrıca, katılımcılarımızın geri bildirimlerine katılımcı görüşleri bağlantısından, Sertifikasyon ve sertfikasyon sürecine dair sorularınızın cevaplarına sık sorulan-sorular bağlantısından, Proje Yönetimi Bilgi Kütüphanemize de bilgi kütühanemiz bağlantısından ulaşabilirsiniz. Eğitimimizin 4.5 günü proje yönetimi metodolojisini anlatırız, interaktif bir eğitimdir, katılımcılarımız ile paylaşımlar yaparak konuları işleriz. Son yarım gün soru çözümüne ayrılmıştır. 1,5 saatlik dilimde 50 soruluk küçük bir deneme sınavı yaparız. Bu sayede anlatılan konuların ne kadar pekiştiği , kavrandığını değerlendirmiş oluruz.

Eğitim materyali olarak katılımcılarımıza ;

1-) Sunum kitapçığımızı,

2-) Proje yönetiminde kullanılan örnek şablonları,

3-) Softcopy olarak 200 soruluk soru setini,

4-) Ömür boyu erişim olacak şekilde Proje Yönetimi Entegrasyon, Kapsam, Zaman ve Maliyet Modüllerini online eğitim olarak sağlıyoruz.

Eğitim ücretimize, eğitim hizmeti, materyaller ve ikramlarımız dahildir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz. +90- 312-227- 0157

Kayıt ve Sorularınız için Bize Ulaşın!

Detaylar

Başlangıç:
11 Ocak @ 09:01
Bitiş:
12 Ocak @ 18:00
Etkinlik Kategori:
EnglishTürkçe