WEBINAR: Proje Yönetimi 2020 !Daha Çevik! Daha Fazla Sonuç!

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

WEBINAR: Proje Yönetimi 2020 !
Daha Çevik! Daha Fazla Sonuç!

5 Şubat @ 20:00 - 21:30

Webinar İçeriği: “Çevik” yaklaşımlar 2020’de daha fazla gündemimizde olacak, ancak sonuca ulaşmamız için yeterli olacak mı? sorusuna cevap arayarak tasarladığımız webinarda 1.5 saat sizinle olacağız ve şunları konuşacağız: Proje Yönetimi 2020: Daha çevik! Daha fazla sonuç! Neden artık hiçbir proje sadece şelale ömür döngüleriyle yönetilemiyor? Çevik, ama ne kadar çevik olmalı? Çevik demek mutlaka başarı demek mi? Çevik yöntemlere genel bakış Webinar Linki için buraya tıklayınız.

Webinar Tarihi: 05.02.2020 Saat 20.00-21.30

Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz: info@izge.com.tr

Sunucu Biyografisi:

DİLEK KOÇAK, PMP®, MBA

Dilek Koçak 1993’te Konya Meram Anadolu Lisesi’nden, 1998’de ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun olmuştur. MBA derecesi bulunmaktadır. 13 yıldan uzun zamandır projelerle ilgili çalışmaktadır, bunun son 8 yılında proje yöneticiliği görevleri yürütmüştür. Türk Kızılayı’nda Afet Yönetimi, Organizasyonel Gelişim bölümleri ve ERP Projesinde çalıştıktan sonra, 2007 – 2015 yılları arasında “Türk Kızılayı’nın Stratejik Planının Hazırlanması” ve “Şubelerin Organizasyonel Gelişimi” projelerini yönetmiştir. Organizasyonel yapılanma, sistem geliştirme faaliyetlerinde de rol almış, ayrıca 3 yıl kurumsal bütçenin yönetiminden sorumlu olarak çalışmıştır. Bu rollerin arasında süreli olarak yer aldığı diğer görevler, Güvenli Kan Temini Projesinin Hazırlanması, Kırgızistan ve Sri Lanka İnsani Yardım Operasyonları’dır. PMI TR gönüllüsüdür ve PMI TR bünyesinde “Güçlü Projeler için Mentorluk” programının eğitimini geliştirmiş ve mentorluk eğitimleri vermiştir. Bu programın diğer ülkelerdeki PMI şubeleri ile paylaşılması için PMI EMEA LIM toplantılarında konuşmacı olarak yer almıştır. 2014 ve 2015 yılında PMI TR’nin Ankara Şubesinin kurulmasından sorumlu Direktör olarak ve 2016 – 2017 yıllarında da PMI TR Özel Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak gönüllülük faaliyetlerini sürdürmüştür. 2016 yılı PM Summit İstanbul (+700 katılımcı), PM Summit Ankara (+450 katılımcı), PMI TR iletişim ve WEB yönetimi, Genç Proje Yöneticileri geliştirme projelerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapmıştır.

İZGE Yazılım Eğitim Danışmanlık’ın 2013 yılından bu yana stratejik yönetim, program ve portföy yönetimi, proje yönetimi ve PMP® hazırlık eğitimleri, Çevik Proje Yönetimi ve ACP (Agile Certified Practitioner) Eğitimleri ve danışmanlıklar vermektedir. Organizasyonel gelişim, stratejik yönetim, sistem geliştirme ve mentorluk ilgi alanları arasındadır. Konuyla ilgili Zirvelerde konuşmacı olarak yer almaktadır. Bu konuşmalardan “Stratejiden Portföy, Program ve Projeye” başlıklı olanına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
5 Şubat
Saat:
20:00 - 21:30
Etkinlik Kategori:
EnglishTürkçe