Önceliğimiz Siz’siniz, Canlı ve Uzaktan Eğitimlerimiz ile Sizinleyiz

COVID-19 sebebiyle tüm dünyada ve Türkiye’de olağan dışı zamanlar yaşıyoruz.

Yaşama ve çalışma şekillerimiz değişiyor.

İZGE olarak, bu süreçte bizleri koruyacak en önemli faktörün, farkındalıklı ve sorumlu davranışlarımız olduğunu hatırlatmak isteriz. Sosyal mesafe, olabildiğince az etkileşim, hijyen önlemleri ile birlikte alabileceğimiz en önemli önlemler olarak görünüyor.

Her kriz, aynı zamanda bir fırsattır. Sürecin, daha dayanıklı (resilient) üretme, çalışma modellerini geliştirme ve onlara uyum sağlama konusunda bir fırsat içerdiğinin de farkındayız. Aynı zamanda kendimizi geliştirme anlamında da bir fırsat.

İZGE olarak bu süreçte tüm eğitimlerimizi uzaktan canlı eğitim platformları ile sürdüreceğiz.

Öte yandan, PMI®, PMP® Sınav değişikliğini 2 Ocak 2021’e ertelediğini duyurdu. PMI®’ın sitesinde yaptığı duyuruda, COVID-19 sebebiyle gidilen bu değişiklikle birlikte, sınav tarihini almış olanlar için de:

–          Önce, PearsonVUE’nun sayfasından sınavı alacakları merkezin durumunu kontrol etmeleri gerekli. https://home.pearsonvue.com/coronavirus-update (hala hizmet verip vermediğini)

–          Eğer sağlık sorunu veya Pearson VUE’nun ilgili merkezi hizmet vermediği için sınavı ertelemek isterlerse, PMI®, herhangi bir ceza uygulamaksızın sınavlarını yeniden takvimlemelerini sağlayacak. Ertelemelerde sınavı almaya uygunlu süresi (eligibility period)

–          Ayrıca sınavın farklı şekillerde alınabilmesi için çalışmalar da yürütülüyor.

Mevcut sistemden sınavı alarak PMP® olma şansınız hala var.

Sadece Proje Yönetimi değil, Çevik (Agile) Proje Yönetimi ve PMI-ACP® Hazırlık, İş Analizi ve PMI-PBA® Hazırlık Eğitimlerimiz de devam ediyor olacak. 

Uzaktan canlı eğitim programlarımız için bize ulaşın, birlikte gelişmeye devam edelim.EnglishTürkçe