İZGE EĞİTİM DANIŞMANLIK

Stratejik yönetim, proje yönetimi, çevik yönetim, iş analistliği, SPICE eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınız için buradayız.

Dünyada neler oluyor, farkında olmak için bizi takip edin.

2017’de PMI TR Chapter’ın Sponsoruyuz. PMI TR PM Summit 2017’de yerinizi aldınız mı?

IZGE Eğitim Danışmanlık olarak PMI TR’nin REP® Sponsorları arasında yerimizi aldık.

23-24 Mayıs’ta PMI TR Ankara PM Summit’te sizlerle olacağız. Çok güçlü konuşmacıların “Odak:İNSAN” teması ile yer alacağı Zirvede proje, program ve portföy yönetimindeki yeni trendler, insan ve ekip faktörleri değerlendirilecek. Yerinizi almak için http://pmi.org.tr/summit/ankara/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

KOBİ’ler için kapasite geliştirme programımız başlıyor!

İşlerini büyüten, ihracata odaklanan, AR-GE ile ilgilenen KOBİLER! Ekibinizle birlikte çalışarak ekibinizin gelişimini, uygulama olgunluğunuzun artışını sağlıyoruz, farketmediğiniz kayıplarınız azalmasına zemin hazırlıyoruz.

Çalıştaylarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın: info@izge.com.tr

Ekip Uygulamalarınızı Geliştirmek için Proje Yönetimi Çalıştaylarımıza Katılın

PMI® standardları ile proje yönetimi bilginizi  uygulama imkanı bulacağınız 1 ve 2 günlük çalıştaylarımızda, verilen senaryo ile proje yönetim planları oluşturma, değişiklikleri yönetme, çatışma yönetme ve etkili karar alma yetkinliklerinizi geliştirmek üzere senaryolar sunuyoruz.

Çalıştaylarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşın: info@izge.com.tr

PMXPO 2017 İzlenimlerimizi sizin için derledik.

PMI®’ın 10 yıldır sanal olarak düzenlediği PMXPO2017, 27 Nisan’da gerçekleşti. İZGE Eğitim Danışmanlık olarak öne çıkan noktaları takipçilerimizle paylaşıyoruz. PMI üyeleri ücretsiz olarak katıldıkları oturumlardan toplam 6 PDU kazandılar.
27 Nisan’da katılamayanlar için PMXPO2017’nin seanslarına Temmuz 2017’ye kadar  erişim mimkin.
Bu sayımızda:
Alison Levine, İlk Amerikan Kadın Everest Tırmanma Ekibi Lideri ve New York Times En İyi Satanlardan “Sınırda: Everest ve Diğer Ekstrem ortamlardan Liderlik Dersleri” kitabının yazarından keynote konuşmasında vurguladığı liderlik derslerini;
Mark Price Perry, Andy Jordan ve Jesse Fewell tarafından yapılan “Modern Hibrit PMO ile Başarıya Ulaşmak” sunumundan özellikle PMO’nun farklı ömür döngüleri ve yaklaşımlarını benimseyen projelere “holistik – bütüncül hizmet sunulması için yapılması gerekenleri” sizinle paylaşıyoruz. Tamamını okumak için buyurun.

Makalelerimiz… Makalelerimiz… Makalelerimiz…

Eğitim katılımcılarımızdan ve Eskişehir Kalder Şb. Y.K. Üyesi Sn. Bülent Özdoğan “Proje Yönetimi Yaklaşımının Toplam Kalitedeki Önemi” makalesi sayfamızda yayınlanıyor! Makaleye ulaşmak için tıklayın.

“URGE Kümelerinizi” ve “BIGG Girişimcilerinizi” eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle destekliyoruz.

Küme şirketlerinin rekabet edebilirliğini geliştiren Kurumsal Stratejik Yönetim, Proje Yönetimi ve Hitabet ve Topluluk Önünde konuşma eğitimlerimizle yanınızdayız. BIGG Girişimci adaylarınız için de eğitimlerimiz var, detaylar için lütfen bizimle irtibata geçin: info@izge.com.tr

Eğitimlerimiz tam gaz devam ediyor. Siz hala kayıt olmadınız mı?

Eğitimlerimiz deneyimli kadromuzla Ankara, İstanbul ve İzmir’de devam ediyor. Mart ayı eğitimlerimizi % 90’ın üzerinde katılımcı memnuniyeti ile tamamladık. Mayıs ayı PMI-PMP®, PMI-PBA®, IIBA-CCBA®, IIBA CBAP® ve Agile  eğitim takvimimiz için tıklayın.

Proje Yönetim Dünyasında Neler Oluyor?

Projelerde başarı için teknik proje yönetimi yeterli mi?
Proje yöneticilerimizi nasıl konumlandırmalıyız?
Projelerimizi nasıl konumlandırmalıyız?
İş yapış şeklimiz proje ve programlarla nasıl biçimleniyor? Hepsi için “Program ve Proje Yönetimi – Projelerde Başarı” makalemizi okuyun.

EnglishTürkçe