2007 yılından bu yana Hacettepe Teknokent bünyesinde, “Yazılım, Ar-Ge, Eğitim ve Danışmanlık” çözümleri sağlamaktayız. Proje yönetiminin gücüne inanıyoruz. Bu sebeple proje yönetimi yetkinliklerinizin, proje yönetim ofislerinizin geliştirilmesinde ve yeni teknikleri uygulamaya geçirmenizde destek oluyoruz. Aynı zamanda koçluk/mentörlük çalışmalarımız ve eğitim desteğimiz ile çevik dönüşümünüzü sağlıyoruz.

2017-2020 arası PMI-REP® ( Registered Education Provider) olarak devam eden serüvenimiz, 2021’den itibaren PMI-ATP ®(Authorized Training Partner) olarak devam ediyor. Proje yönetimi dünyasındaki en güncel bilgi ile oluşan eğitim içeriklerimiz ve danışmanlıklarımızla hizmetinizdeyiz!

İZGE, PMI-ATP ® Yetkili Eğitim Ortağı sertifikasını incelemek için tıklayın.

PMI-ATP

PMI-ATP ®(Authorized Training Partner- Yetkili Eğitim Ortağı) nedir? PMI-ATP® olan bir kurumla çalışmanın faydaları nelerdir?

ATP® sertifikası PMI® tarafından Proje Yönetimi Eğitimi sağlayan kurumlara verilen bir sertifikadır. PMI® tarafından yetkili eğitim ortaklarının PMP® Sertifikasyon sınavı için sağladığı müfredat, PMI® tarafından temin edilir ve eğitmenleri de PMI®’ın eğitimci eğitiminden geçerek, yetkinlik değerlendirmesine tabi tutulur. ATP® olan bir kuruluş ile çalışmanız PMI® tarafından yayınlanan son bilgilere erişmenizi sağlar.

  • Proje Yönetimi ve PMP® Sınavı Hazırlık Eğitimlerimizi veren eğitmenlerimiz PMI® tarafından verilen “Authorized Patner Trainer’s Training – PMP® Exam Prep” sürecini tamamlamış ve eğitmen rozetini kazanmışlardır.
  • PMP® Sertifikasyon Eğitiminizi PMI-ATP® olan bir kurumdan aldığınızda, Sertifikasyon başvurusunda eğitim denetimden muaf olursunuz.
  • Eğitiminizi PMI-ATP® olan bir kurumdan aldığınız takdirde güncel bilgiler ile eğitim içeriğini oluşturduğumuzdan emin olursunuz.

Bir eğitim kuruluşunun ATP® olup olmadığını https://atp.pmi.org/provider-directory bağlantısından kontrol edebilirsiniz.

Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

EnglishTürkçe