PMI-ATP®(Authorized Training Partner- Yetkili Eğitim Ortağı)

2017’den bu yana PMI-REP®( Registered Education Provider) olarak devam eden serüvenimiz, 2021’den itibaren PMI-ATP®(Authorized Training Partner)’ye dönüşüyor. Proje yönetimi dünyasındaki en güncel bilgi ile oluşan eğitim içeriklerimiz ve danışmanlıklarımızla hizmetinizdeyiz!

İZGE, PMI-ATP® Yetkili Eğitim Ortağı incelemek için tıklayın.

 

PMI-ATP®(Authorized Training Partner- Yetkili Eğitim Ortağı) nedir, PMI-ATP® olan bir kurumla çalışmanın faydaları nelerdir?

ATP® sertifikası PMI® tarafından Proje Yönetimi Eğitimi sağlayan kurumlara verilen bir sertifikadır. PMI® tarafından yetkili eğitim ortaklarının PMP® Sertifikasyon sınavı için sağladığı müfredat, PMI® tarafından temin edilir ve eğitmenleri de PMI®’ın eğitimci eğitiminden geçerek, yetkinlik değerlendirmesine tabi tutulur. ATP® olan bir kuruluş ile çalışmanız PMI® tarafından yayınlanan son bilgilere erişmenizi sağlar.

  • Proje Yönetimi ve PMP® Sınavı Hazırlık Eğitimlerimizi veren eğitmenlerimiz PMI® tarafından verilen “Authorized Patner Trainer’s Training – PMP® Exam Prep” sürecini tamamlamış ve eğitmen rozetini kazanmışlardır.
  • PMP® Sertifikasyon Eğitiminizi PMI-ATP® olan bir kurumdan aldığınızda, Sertifikasyon başvurusunda eğitim denetimden muaf olursunuz.
  • Eğitiminizi PMI-ATP® olan bir kurumdan aldığınız takdirde güncel bilgiler ile eğitim içeriğini oluşturduğumuzdan emin olursunuz.
EnglishTürkçe