Proje İZDüşümleri Webinarları -10- ” Yüksek Performanslı Takımlar için Çatışma Yönetimi

30 Mart 2021 20:00’de Proje İZDüşümleri Webinar serimizin 10. Bölümü “Yüksek Performanslı Takımlar için Çatışma Yönetimi” ile 20:00-21:30 saatleri arasında sizlerleyiz!

  • Bir takımı yüksek performanslı yapan nedir?
  • Çatışma çözümü
  • Kendini bilmek
  • Ortak bir değer etrafında toplanmak
  • Yeni bir konsept: Katıl, Bağlan, Kutla (İng. Three C Concept: Connect, Collaborate, Celebrate)

 

Serinin 10. Bölümünde ROKETSAN A.Ş. Kurumsal Proje İzleme ve Raporlama Birim Yöneticisi Sn. Emrah Özdemir bizlerle olacak! Çatışma yönetimi konulu webinarımızda her zamanki gibi hem sohbet edecek hem de sizde gelecek soruları yanıtlayacağız.

Not: Etkinliğimiz Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Eş zamanlı olarak Youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Webinar Kayıt Formumuz: https://qrgo.page.link/Vcmoj

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

*Proje İZDüşümleri Webinarları serimizin önceki bölümlerine Youtube Kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Emrah Özdemir, ROKETSAN A.Ş.’de Kurumsal Proje İzleme ve Raporlama Birim Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Oyunlaştırma tekniklerini kullanarak yüksek performanslı takımlar oluşturmak için konuşmalar verip aktif olarak atölyeler düzenlemektedir. Özgün olarak geliştirilen bu atölye çalışmalarında, takımların birlikte daha iyi performans göstermelerine yardımcı olmak için ekiplerdeki insanlara odaklanmıştır. Her atölyenin nesnelerin interneti, blok zinciri ve stop-motion animasyonu gibi benzersiz bir teması vardır. Aynı zamanda PMI Türkiye’de Ankara Şube Direktörü olarak görev almaktadır.

İlginç ek bilgiler: Yazarlık, kısa film yapımı ve Arjantin tango dansı, aktif hobileridir.EnglishTürkçe