Proje İZDüşümleri Webinarları -13- PMBOK® V7 Hakkında Her Şey

Kurucumuz, Proje Yöneticisi-Eğitmen-Danışmanımız Sn. Selda BARBAROS’un PMBOK V7 ’nin içeriği, PMBOK V6’nın geçerliliği ve PMP sınavı değişikliğinden bahsettiği webinarımıza yoğun ilgi gösteren tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

· PMBOK® V6 artık geçerli değil mi?
· PMBOK® V6 vs PMBOK® V7
· PMBOK® V7 gelişi PMP® Sınav içeriğini değiştirecek mi?

sorularının cevaplarını konuştuk ve sizlerden gelen soruları yanıtladık!

PMBOK V7 Hakkında Her Şey
PMBOK V7 Hakkında Her Şey

PMBOK V7 konulu webinarımızda her zamanki gibi hem sohbet edecek hem de sizde gelecek soruları yanıtlayacağız.

PMBOK® V7’nin yayınlanması ile PMP®️ Sertifikasyon sınavı değişmiyor!
PMBOK V6® PMP®️ sınavı için temel süreçler noktasında hala önemli bir kaynaktır.
PMBOK® V7 PMBOK®️ V6’nın üzerine bir bilgi katmanı daha ekleyip daha çok prensip tabanlı ve rehberlik anlamında destek sağlıyor.

Konu ile ilgili tüm bilgi Youtube kanalımızda: https://www.youtube.com/watch?v=DWBhGXP4OxE&t=3s

Sınavla ilgili sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz: https://izge.com.tr/egitim/sik-sorulan-sorular/

Selda BARBAROS, Proje Yöneticisi (Bilgisayar Mühendisi (B.Sc., M.Sc.), PMP)

Selda Barbaros, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Bilgisayar mühendisliği bölümünden yüksek lisans derecesi bulunmaktadır. 20 yıldan uzun zamandır bilgi teknolojileri kapsamında projelerde görev almaktadır. 2007 senesinde kadın girişimci olarak KOSGEB’e yaptığı Ar-Ge projesi başvurusu kabul edilerek İzge Yazılım Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.’yi kurmuştur. 2007’den günümüze kadar yer aldığı projelerde proje yöneticisi olarak görev almıştır. AB projelerinde proje teklif yazımları ve proje yönetimi süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibidir. AB projelerinde takım lideri, anahtar uzman ve uzun ve kısa dönem uzman olarak çeşitli görevlerde danışman olarak yer almıştır. 2013 yılından bu yana program ve portföy yönetimi, proje yönetimi ve PMP®️ hazırlık eğitimleri, PYO Ofis kurulumları, kurumsal proje yönetişim süreçleri geliştirme, Çevik Proje Yönetimi ve ACP (Agile Certified Practitioner), İş Analizi ve PBA Sertifikasyonu, Risk Yönetimi ve RMP Sertifikasyonu, PCM Eğitimleri ve danışmanlıkları sağlamaktadır. Bu konularda danışmanlık ve eğitimlerin yasıra, seminer ve çalıştaylar düzenlemektedir.EnglishTürkçe