PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 3 – Dünya Çapında Yayınlanan Tüm Hibeler ve Proje Fırsatları

Proje fırsatları ve projeleriniz için fon mu arıyorsunuz?

7 Temmuz 20:00’de  Projeler ve Fonlar Genel Müdür Yardımcısı Sayın Özgür Arda bize tüm proje hibe ve fırsatlarından bahsetti. Keyifli webinar için Sayın Özgür ARDA’ya teşekkürlerimizi iletiyoruz!

Sayın Selda Barbaros’un moderatörlüğünde, fırsatlar, hibeler ve nasıl izleyeceğiniz konusunda sorularınızı yanıtladık.

Konuk: Sayın Özgür Arda, Projeler ve Fonlar Genel Müdür Yardımcısı

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden 2000 yılında mezun olduktan sonra, Başkent Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve Türkiye’nin önde gelen özel sektör firmalarında iş geliştirme ve üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Halen sektör bağımsız iş geliştirme danışmanlığı ve koçluğu yapmaktadır. Kalkınma Ajansı ve farklı üniversitelerde mentorluk ve ‘Satış ve İş Geliştirme Derneği’ yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir. Aynı zamanda sektörde en kapsamlı, küresel çapta hibe aramasına imkan sağlayan Projeler ve Fonlar firması genel müdür yardımcısıdır.

Moderatör: Selda Barbaros PMP,MSc

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde lisans ve yüksek lisans derecesi, veri analitiği ve iş zekası üzerine uzmanlığı bulunmaktadır. AB teknik destek projelerinde takım lideri ve anahtar uzman olarak görevler almıştır. AB proje ve fonları ile ulusal proje ve fonlar konusunda deneyim sahibidir. Proje, program yönetimi, çevik yönetim, iş analizi, veri analizi, ihtiyaç analizi konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.

Not: Etkinliklerimiz Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilir ve ücretsizdir. Etkinliğimiz eş zamanlı olarak Youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 1 – Eğitimlerimizden Konuşuyoruz!:

https://www.youtube.com/watch?v=72-M7PVMtBs&t=230s

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 2 – Agile: Neden, Nasıl, Hangi Sertifikalarla?:

https://www.youtube.com/watch?v=OB0mOS4zuc8&t=181sEnglishTürkçe