PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 4 – Stratejik Yönetim, Proje Yönetimi ve İnsan Faktörü

Proje İzdüşümleri Webinar Serimizin 4. Bölümü ile karşınızdayız!

Stratejik Yönetim, Proje Yönetimi ve İnsan Faktörü

Serimizin 4. Webinarı ” Stratejik Yönetim, Proje Yönetimi ve İnsan Faktörü” ile 25 Ağustos Salı akşamı saat 20:00 – 21:30 arasında sizlerle buluşuyoruz.

Sayın Dilek Koçak moderatörlüğünde, HBStratejisi’nin kurucusu Sayın Haluk Bulucu ile stratejik yönetim, proje yönetimi, birbirleriyle ilişkileri, portföy yönetimi, proje ekonomisi ve hepsinin içindeki en önemli bileşen “insan faktörünü konuşacağız.

Katılımlarınızı Bekliyoruz!

Not: Etkinliğimiz Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Etkinliğimiz eş zamanlı olarak youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Webinar Kayıt Formu:https://docs.google.com/forms/d/1BxybGnb1143HQzXyPz6Bsn2sS0Nz73IF_TPh7dbXDv4

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 1 – Eğitimlerimizden Konuşuyoruz!:

https://www.youtube.com/watch?v=72-M7PVMtBs&t=230s

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 2 – Agile: Neden, Nasıl, Hangi Sertifikalarla?:

https://www.youtube.com/watch?v=OB0mOS4zuc8&t=181s

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI –3–  Dünya Çapında Yayınlanan Tüm Hibeler ve Proje Fırsatları :

https://www.youtube.com/watch?v=6WXMZedpZS0

Konuk: Sayın Haluk BULUCU, Stratejist

Haluk Bulucu ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş bir Yüksek Mühendistir. Kendi kurduğu ve görev yaptığı özel şirketlerde üst yönetim, proje yöneticiliği, pazarlama ve strateji direktörlüğü gibi yönetim kademelerinde 47 yıldır çalışan Bulucu, yurtiçi ve yurtdışında birçok projenin gerçekleştirilmesinde önemli roller almıştır. Bulucu, SaSaD Strateji Kurulu Başkanlığı, TOBB Savunma Sanayii Meclisi Başkan Yardımcılığı görevlerini yapmış; Brüksel’de faaliyet gösteren Avrupa Uzay ve Savunma Sanayicileri Birliği (ASD) kurumunun Savunma Biriminde de (DBU) Türkiye’yi uzun yıllar temsil etmiştir. Haluk Bulucu yaklaşık 20 yıldır Üniversitelerimizin ve diğer kuruluşlarımızın etkinliklerine konuşmacı sıfatı ile katılmaktadır. Pazarlama ve genel anlamıyla yönetim alanındaki tecrübelerinin toplandığı ‘Senin canın sağ olsun’ başlıklı bir de kitabı olan Bulucu, yeni eserlerinin yazımını sürdürmektedir.

Moderatör: Dilek Koçak PMP,MBA

ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Mezunu ve MBA derecesi vardır, Türk Kızılayı’nda stratejik planlama ve yönetim, acil durum yönetimi, organizasyonel gelişim projelerinde 15 yıllık proje yönetimi deneyimi, PMI TR’de Başkan yardımcılığı (2015–2017) ve çeşitli gönüllü çalışmaları, Kalkınma Ajansları bünyesinde proje değerlendirme deneyimlerinin yanısıra, proje, program, portföy yönetimi, strateji yönetim, çevik yönetim ve iş analizi, liderlik konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.

 EnglishTürkçe