PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 6 – AB Katılım Öncesi Mali Destekte 3. Dönem (IPA III) ve Getireceği Yenilikler

Proje İzdüşümleri Webinar Serimizin 6. Bölümü ile karşınızdayız!

AB Katılım Öncesi Mali Destekte 3. Dönem (IPA III) ve Getireceği Yenilikler

Serimizin 6. Webinarı ” AB Katılım Öncesi Mali Destekte 3. Dönem (IPA III) ve Getireceği Yenilikler ile 3 Kasım Salı akşamı saat 20:00 – 21:30 arasında sizlerle buluştuk!

 

Bu keyifli webinar için WEglobal firması bünyesinde proje geliştirme sorumlusu olan Sayın Şükrü ÇAM’a teşekkürlerimizi iletiyoruz!

Sayın Selda Barbaros moderatörlüğünde, WEglobal firması bünyesinde proje geliştirme sorumlusu olan Sayın Şükrü ÇAM ile AB projelerinde yeni bir döneme girdiğimiz bu süreçte IPA III adı verilen ve 2021-2027 yıllarını kapsayan bu programlama döneminin önceki dönemlerden farklılıklarını ve getireceği yenilikleri konuştuk. Ayrıca, yeni dönemin Horizon 2020, COSME, Erasmus, vb. AB programlarını nasıl etkileyeceği de gündemimizdeydi.

Not: Etkinliklerimiz Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilir ve ücretsizdir. Etkinliğimiz eş zamanlı olarak youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

*Proje İZDüşümleri Webinarları serimizin önceki bölümlerine Youtube Kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 1 – Eğitimlerimizden Konuşuyoruz!

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 2 – Agile: Neden, Nasıl, Hangi Sertifikalarla?

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI –3–  Dünya Çapında Yayınlanan Tüm Hibeler ve Proje Fırsatları 

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI –4– Stratejik Yönetim, Proje Yönetimi ve İnsan Faktörü

PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI –5– Başarılı Bilişim Projelerinin Sırrı: Türkçe Bilişim Terimleri ile İletişim

Konuk: Şükrü Çam, Proje Geliştirme Sorumlusu

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında lisans ve yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. AB, Dünya Bankası ve Birleşmiş Milletler başta olmak üzere çeşitli ulusal ve uluslararası fonlarla yürütülen sosyal ve ekonomik kalkınma projelerinde yer almış, çeşitli alanlarda literatür araştırmaları ve saha çalışmaları yürütmüş ve yönetmiştir. IPA I ve IPA II dönemlerinde çok sayıda teknik destek ve hibe projelerinin geliştirilmesine ve yazımına katkı sağlamış ve bu projelerin yürütülme aşamalarında eğitim ihtiyaçları ve paydaş analizleri, işgücü piyasası ve sektör analizleri gibi çalışmaları yürütmüştür. Şükrü Çam halen WEglobal firması bünyesinde proje geliştirme sorumlusu olarak yaklaşık 20 farklı ülkedeki fonları takip etmekte, proje ve teklif yazımı süreçlerini yönetmektedir.

Moderatör: Selda Barbaros PMP,MSc

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde lisans ve yüksek lisans derecesi, veri analitiği ve iş zekası üzerine uzmanlığı bulunmaktadır. AB teknik destek projelerinde takım lideri ve anahtar uzman olarak görevler almıştır. AB proje ve fonları ile ulusal proje ve fonlar konusunda deneyim sahibidir. Proje, program yönetimi, çevik yönetim, iş analizi, veri analizi, ihtiyaç analizi konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.

 

 EnglishTürkçe