PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI -7- PMP Sınav Değişikliği

Proje İzdüşümleri Webinar Serimizin 7. Bölümü ile karşınızdaydık! PMP sınav değişikliği hakkında konuştuk!

8 Aralık 20:00’de Proje İZDüşümleri Webinar serimizin 7. Bölümü ile “PMP Sınav Değişikliği” temalı webinarımızla 20:00-21:30 saatleri arasında sizlerleydik!

  • PMP® sınavı neden değişiyor?
  • Sınavda değişen unsurlar?
  • Sınava hazırlanırken ve eğitim alırken nelere dikkat etmek gerek?
  • REP® mi, ATP® mi?
  • Yeni sınavda hala PMBOK v6® mı geçerli?
  • Peki PMBOK v7®?
  • Evde online sınav süreci nasıl ilerliyor?

1969 yılında proje yönetimini meslek olarak geliştirmek misyonu ile kurulan PMI®, 1984 yılından bu yana proje yönetimi mesleki sertifikasyonu olan PMP®(Project Management Professional) sınavlarını düzenliyor. 2020 yılında PMP® Sertifikasyon Sahibi proje yöneticisi sayısı tüm dünyada 1.000.000’u geçti, hızla artmaya da devam ediyor! Webinarımızda, son bir yıldır gündemimizde olan, 2 Ocak 2021’de gerçekleşecek PMP sınav değişikliği hakkında konuştuk!

Katılımlarınızı Bekliyoruz!

Not: Etkinliğimiz Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Etkinliğimiz eş zamanlı olarak youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Webinarımızı buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=xwSRBgdnhaI

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

Dilek KOÇAK, PMP®, MBA Eğitmen Danışman

ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Mezunu ve MBA derecesi vardır, Türk Kızılayı’nda stratejik planlama ve yönetim, acil durum yönetimi, organizasyonel gelişim projelerinde 15 yıllık proje yönetimi deneyimi, PMI TR’de Başkan yardımcılığı (2015–2017) ve çeşitli gönüllü çalışmaları, Kalkınma Ajansları bünyesinde proje değerlendirme deneyimlerinin yanı sıra, proje, program, portföy yönetimi, strateji yönetim, çevik yönetim ve iş analizi, liderlik konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.

Selda BARBAROS, PMP®, MSc- Eğitmen Danışman

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde lisans ve yüksek lisans derecesi, veri analitiği ve iş zekası üzerine uzmanlığı bulunmaktadır. AB teknik destek projelerinde takım lideri ve anahtar uzman olarak görevler almıştır. AB proje ve fonları ile ulusal proje ve fonlar konusunda deneyim sahibidir. Proje, program yönetimi, çevik yönetim, iş analizi, veri analizi, ihtiyaç analizi konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.EnglishTürkçe