PROJE İZDÜŞÜMLERİ WEBINARLARI – 8 –”Proje Yönetimi”nin Kitabını Yazarım!

12 Ocak 2021  20:00’de Proje İZDüşümleri Webinar serimizin 8. Bölümü “Proje Yönetimi”nin Kitabını Yazarım! ile 20:00-21:30 saatleri arasında sizlerleyiz!

 

Proje Yönetimi” Kitabının Yazarı Sn. Eren Özdemir ile Söyleşi

  • Neden bir kitap?
  • Çeviklik, proje yönetiminde nerede duruyor?
  • Çevik olmak için en temel husus nedir sizce?
  • Çevik dönüşümler sonrasında Proje Yöneticisi rolü nasıl etkilenecek?
  • Büyük ölçekli kuruluşların çevik olma yol haritası ana hatlarıyla nasıl olmalı?
  • Dijitalleşme ve endüstri 4.0 proje yöneticiliği mesleğini nasıl etkiler?
  • Geleceğin projeleri ve organizasyonları nasıl biçimlenir?

“Proje Yönetimi” kitabının yazarı Sn. Eren Özdemir ile Sn. Dilek Koçak moderatörlüğünde gerçekleştireceğimiz webinarımızda, hem sohbet edeceğiz hem de sorularınızı yanıtlayacağız.

Etkinliğimiz 1 Stratejik PDU Değerindedir.

Not: Etkinliğimiz Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Eş zamanlı olarak Youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Webinar Kayıt Formumuz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMSs70oZbwA4VgIgg4n_U444-QAUd3xUMpuhiE6eLuN_r0Qg/viewform

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

*Proje İZDüşümleri Webinarları serimizin önceki bölümlerine Youtube Kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Eren ÖZDEMİR, Proje Yönetimi Mentörü

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnovasyon, Girişimcilik ve Yönetim, Işık Üniversitesi Executive-MBA yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır.

Yüksek lisansları sırasında; Büyük Ölçekli Organizasyonların Proje Yönetiminde Ölçeklendirilmiş Agile Yaklaşımların Kullanılması, Yazılımlar Proje Yönetim süreçlerinin tasarlanması, Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnternetinin gelecekteki iş gücüne etkisi konuları üzerine çalışmalar yapmıştır. Bu konularda kendini sürekli geliştirmek isterken bilgi birikimlerini de www.erenozdemir.net blog sayfasında yayınlanmaktadır.

10 yıldan fazla süredir yazılım sektöründe, Proje Yönetimi, IT Yönetimi konuları üzerine çalışmaktadır. Startup, orta ve büyük ölçekli firmalarda görev alarak Geleneksel ve Agile yöntemlerle hem büyük çaplı projeler yönetmiş hem de bulunduğu firmalarda proje yönetim süreçlerinin tasarlanmasında katkıda bulunmuştur.

Proje yönetimi ve Agile konularında kurumlara ve bireylere eğitimler vermekte, proje yönetimi konusunda mentörlük yapmaktadır.

PMI global üyesi olup, PMI Türkiye de gönüllü olarak çalışmakta ve PMP sertifikası sahibidir. Bunun haricinde PSM-1, PSPO-1, PAL-1, ITIL-F sertifikaları da bulunmaktadır.

Dİlek KOÇAK, PMP,MBA Eğitmen Danışman

ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Mezunu ve MBA derecesi vardır, Türk Kızılayı’nda stratejik planlama ve yönetim, acil durum yönetimi, organizasyonel gelişim projelerinde 15 yıllık proje yönetimi deneyimi, PMI TR’de Başkan yardımcılığı (2015–2017) ve çeşitli gönüllü çalışmaları, Kalkınma Ajansları bünyesinde proje değerlendirme deneyimlerinin yanısıra, proje, program, portföy yönetimi, strateji yönetim, çevik yönetim ve iş analizi, liderlik konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.EnglishTürkçe