Proje İZDüşümleri Webinarları -9- ” İş Analisti: Kimdir, Ne Yapar, Hangi Sertifikalarla?”

23 Şubat’ta saat 20:00’de Proje İZDüşümleri Webinar serimizin 9. Bölümü “İş Analisti: Kimdir, Ne Yapar, Hangi Sertifikalarla?” ile 20:00-21:30 saatleri arasında sizlerleyiz!

  • İş Analizi Nedir?
  • İş Analisti Neler Yapar?
  • Etkili İş Analistinin Sahip Olması Gereken Özellikler Nelerdir?
  • İş Analizi Alanında Alınabilecek Sertifikalar Nelerdir?
  • Kariyer yolculuğumuzda PBA® Sertifikasyonuna Yeri Nedir?
  • PBA® Sertifikasyon Sınavına Nasıl Hazırlanmalı?

Sn. Selda Barbaros ile webinar serimizin 9. Bölümünde kurumların süreçlerini etkin bir şekilde oluşturması ve yönetmesi için neler yapılması nasıl ilerlenmesi gerektiğinden, iş analistinin bu süreçlerde aldığı görevlerden, etkili iş analistinin hangi özelliklere sahip olması gerektiğinden ve iş analizi alanındaki sertifikasyonlardan bahsedecek hem sohbet edeceğiz, hem de sizden gelen soruları yanıtlayacağız!

Etkinliğimiz 1 Stratejik PDU Değerindedir.

Not: Etkinliğimiz Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir ve ücretsizdir. Eş zamanlı olarak Youtube üzerinden de izlenebilecektir.

Webinar Kayıt Formumuz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAG5eigaAuOnIxPfLgTkPdOlxvhdJi9ykllg3FjV1pFG96SA/viewform

Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCeSa9Hr95GEj3MG2GhPwEXA

*Proje İZDüşümleri Webinarları serimizin önceki bölümlerine Youtube Kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Selda Barbaros PMP,MSc – Eğitmen/Danışman

Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde lisans ve yüksek lisans derecesi, veri analitiği ve iş zekası üzerine uzmanlığı bulunmaktadır. AB teknik destek projelerinde takım lideri ve anahtar uzman olarak görevler almıştır. AB proje ve fonları ile ulusal proje ve fonlar konusunda deneyim sahibidir. Proje, program yönetimi, çevik yönetim, iş analizi, veri analizi, ihtiyaç analizi konularında danışmanlık ve eğitmenlik sağlamaktadır.EnglishTürkçe